Любовь к салу, конечно
В студию Филя приплелся устало.
Степашка с Каркушей кушали сало.
Филя спросил: “А где же наш Хрюша? ”
“Нет его больше! “— всплакнула Каркуша.
Общество
Что делает украинцев украинцами?
ГорIлка з перцем и цибуля з хлiбом !!!
любовь к родине -Украине
Родной язык
Mahabat Beisheno\/a
А если родной - русский? Тогда это не украинец?
язык
Сало, горилка, и любовь к борщу, не делают украинца Украинцем, а
нежелание идти на поводу у кого бы то ни было:
особенно --восточного соседа.
Тяга к абсолютной, свободе--даже если она не приносит тех благ, которыми заманивают. . "Современные Данайцы"--вот основной признак истинного Украинца
особенно --восточного соседа.
их смешной национализм))))
Mahabat Beisheno\/a
Ну вот например у донецких или одеситов нет смешного национализма. Они не украинцы?
Паспорт... .
А вообще, есть у нас у всех.. . ВОДКА.. . Она заставит вспомнить кто мы есть кому.. . :)
Любовь к салу и халявному газу.
душа
Та якщо душа лежить до українського.
(И если душа расположена до украинского)
Та якщо душа лежить до українського.
Любов до свободи, моя хата скраю---в розумінні нормального українця--я живу так як я хочу, нікому не заважаю, а ви в свою чергу мене не чіпайте.
Принцип самостійності---того чого не має в росіян. Ви готові і згодні підкорятися перед хазяїном/директором/начальником/царьком/ввп.
Ми ж сподіваємося тільки на себе. Вам притаманні авторитарні цінності.Саме із-за цих методів управління СРСР НІКОЛИ не зміг би наздогнати США. Коли ти працюєш на хазяїна----ти намагаєшся його наїбати, а в Європі зрозуміли, що так далеко не заїдеш і почали міняти людей------тепер люди стараються працювати на максимум, то есть кожний старається викладуватися на всі 100%,тільки так можна досягти успіхів. Ви ж чекаєте поки цар все за вас зробить. А треба робити все самому. Тільки в нас не всі такі люди---Східна, Південна України не такі.Вони як і ви. Тому в нас є різниця і рознь в країні. Люди з різними поглядами і менталітетами. Західна Україна це Європа. Там люди з європейським мисленням.
А сало/водка/горілка/борщ і тому подібне пишуть не грамотні.
Тако є українець, а є хохол. Це як єврей і жид--різниця велика.
Із-за хохлів ми і живемо погано.
Точно тоже что русских делает русскими, французов французами и т. д.
традиции, обычаи, язык...
Чубы, сало и Тарас Бульба ))))