Александр Аксёнов

поможіть люди в мого кролика під бородою гуля гноєм як це вилікувати????поможіть

Марина Денисова

Треба нести вашего крілика до лікаря . Він вскриє гулю,і зробить йому укол.Сам не зможеш нічого зробити,В якому ви місті?.Кріль у вас звичайний,чи декоративний?

Василий Пупкин

мочить надо кролика, пока не здох

Наталья Игумнова

Это ломанный русский?

Олег

я плохо поняла что там написано, но думаю ответ должен быть тако-везите к ветеринару