Татьяна Якименко

Безпечність у використанні:

Безпечність у використанні
"КРОТ"...."Містер Мускул"...."Sani-flush"....Білизни.... Харчова сода.... Настойка йоду.... Нашатирний спирт.... Перикисводню... .

Морозова Елена

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта] ПАМ'ЯТКА про використання продуктів побутової хімії

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта] Закон України „Про загальну безпечність нехарчової продукції”

Лилия Павлова

"Крот"- небезпечний, призводить до опіків, "Містер мускул"- небезпечний, може призвести до отруєння, "Sani-flush"- небезпечний, призводить до отруєння, "Білизна"- небезпечна, може призвести до запалення шкіри, дихальних органів і отруєння, "Харчова сода"- безпечна, але у невеликій концентраціїї і.т. д.