Любовь

Работает ли сейчас сайт emulatornexus.com?

просто я зашёл и хотел зарегаться на что получил сообщение что сайт обновляется

servers have been updated and will (hopefully) stay online. There's still some stuff left to do, but the trouble seems to be over. Also, we know some of you have lost their ranks but unfortunately there's nothing we can do about it.

Руслана

Зайди да узнай, че спрашивать то.