Aliona Plescan

У якому вигляді розташовані тіла нейронів: Довгастого мозку; Мозочка; Великих півкуль?

Владимир Бобков

Тіла нейронів входять до складу сірої речовини головного мозку. В півкулях мозку і мозочку сіра речовина розташована на периферії, утворюючи зовні суцільний шар, який називають корою.
Під корою міститься біла речовина, а в ній окремі скупчення сірої речовини – ядра. В довгастого мозку біла речовина лежить по периферії, а сіра – в центрі і також утворює ядра.