Дмитрий Мищерский

Де похований Іван Франко??? у якому вигляді споруджений надмогильний пам ятник письменнику???

Natashenka Lebedeva

Помер Іван Франко 28 травня 1916-го року у Львові. Через 2 дні відбулось кількатисячне урочисте прощання наЛичаківському цвинтарі. Спочатку письменника поховали у чужому склепі (родини Мотичинських) , через 5 років домовина з прахом Франка, розпізнана з допомогою Ольги Роздольської, була перенесена в окрему могилу, відому своїм пам'ятником (споруджено 1933-го року) , на якому Франко-каменяр «лупає сю скалу»

Ирина Быкова

в ташкенте