Александр Харитонов

У меня вопрос для журналистики в школе нужна помощ.

Короче мне нужна помощ я не понимаю вообще в каком направлении мне двигаться и что искать, что за жанр... капец короче. Вот текст вопроса↓

зробіть огляд новинної інформації 2-3 місцевих газет. якими жанрами вони користуються переважно? які плюси чи мінуси цього? чи існує проблема використання всієї палітри інформаційних жанрів для місцевих ЗМІ?

Мария Смусенко

Вы, может, на русский переведите. Тогда отвечу, если смогу. А так - не розумiю.