Владимир Щербаков

Уместно ли тире в английском предложении

From that formula successful project includes one absolute truth - it will be better than the coherence people worked at the site.

перед it

Анна Фирюлина

Лучше все то же, но просто без тире и разделить на 2 предложения.

From that formula successful project includes one absolute truth. It will be better than the coherence people worked at the site.