Ел
Елена

Чи законне примусове виселення пенсiонера МВС з не повнолiтнiми дiтьми з примiщення де вони проживали 8 рокiв?

Мария Дубровина

Це треба дивитися на якій підставі виселяють. Якщо є судове рішення-то не дивляться не на чини ні на нагороди ні на малолітніх дітей.
А за невиконання рішення суду можуть ще притягнути до кримінальної відповідальності.
Это надо смотреть на каком основании выселяют. Если есть судебное решение-то не смотрят не на чины ни на награды ни на малолетних детей.
А за неисполнение решения суда могут ещё привлечь к уголовной ответственности.

Альбина Мухаметшина

А вам виднее. Вы же Европа, у вас парламентаризм и демократия.