Игорь Попов

Переведите пожалуйста на русский язык вот этот текст далее

Spring: has the thinnest skin and flushes easily, "peaches & cream," freckles, if skin is thicker the interseason is Winter

Summer: light or porcelain, yellow undertone which needs blue/pink color palette for balance, skin looks light but is not pale, olive skin will be green (with little red)

Autumn: blue cool undertone lacking color, needs warmer colors to draw out the usual warm tones of the hair for balance with skin, if olive cast, indicates Summer interseason

Winter: warm based skin from dark to fair, yellow undertone, needs cooler blue colors, olive has even less red, sallow skin has even less red, no matter how fair, testing reveals warm undertone

Анна Романова Ширшова

Весна: имеет тонкий кожу и смывает легко ", персики & сливки", веснушки, если кожа толще interseason-Зима

Лето: свет или фарфора, желтый оттенок, который нуждается синий/розовый цвет палитры для баланса, кожа выглядит свет, но не бледное, оливковая кожа будет зеленый (с маленькой Красной)

Осень: голубой прохладный оттенок не хватает цвета, нуждается в более теплые цвета, чтобы сделать из обычной теплые тона волосы для баланса с кожей, если смуглая, указывает Летом interseason

Зимой: теплый, основанные кожу от темного к справедливой, желтый оттенок, потребности радиатор синего цвета, оливковое еще меньше красная, желтая кожа имеет даже менее красным, как ни справедливой, тестирование показывает, теплый оттенок