Лана Беликова

Об`єм зрізаної піраміди

1. Знайдіть Об`єм зрізаної піраміди, якщо її висота =3 см, а площі основ становлять 1 см. кв і 9 см. кв;
2. Знайдіть Об`єм правильної чотирикутної зрізаної піраміди, якщо її висота =3 см, а сторони основ становлять 1 см і 2 см;
3. Знайдіть площу меншої основи зрізаної піраміди, якщо її Об`єм, висота і площа більшої основи 76 см. куб, 6 см і 16 см. кв;
4. бічне ребро правильної зрізаної піраміди = d, а сторони основ - a i b. Знайдіть Об`єм шестикутника;
5. Сторони основ правильної зрізаної піраміди = a i b. Знайдіть Об`єм зрізаної піраміди, якщо вона чоририкутна, а двогранний кут при більшій основі = α

Светлана Сорочинская

Об`єм зрізаної піраміди:
V = 1/3H * (S1 + √S1*S2 + S2)
Об`єм правильної піраміди:
V = 1/3S*H;
1. H=3см, S1=1кв. см, S2=9кв. см
V = 1/3*3 * (1 + √1*9 +9) = ...= 13
2. H=3см, S=1*2=2см. кв
V = 1/3 * 2 * 3 = 2 см. куб.
3. H=6см, S1=16кв. см, V=76кв. см, S2=X
76 = 1/3*6 * (16 + √16*X + 😵....
....
4 - 5 язык не понимаю 🙂