Диана Лаврова

Хто знаэ "Коралловый клуб - Coral Club" хто щось купував у них чи допомагало ??

Мені запропонували купити якісь стіки які кидають у воду і тіпа вони допомагають, от я і хочу запитати у вас чи це як обично розвод чи воно в реалі щось допомагає бо воно не дешево коштує.

Иван Чурилов

а шо вы выликуваты хочетэ? Для профилактики хорошая продукция.