Анна Липинецкая

Переведите пожалуйста на английскийХотя в нашем университете есть хороший гимнастический зал, мы часто ходим на стадион.

Хотя в нашем университете есть хороший гимнастический зал, мы часто ходим на стадион.

ОК
Ольга Корноухова

Allthough there is a good gymming class in our university we often go to the stadium.

Елена Пушкина

Although there is a good gym at our University we often go to the stadium

Ни
Никита

we go to the stadium very often although there is a good gym at our university.