Елена Васютина

Відредагуйте словосполучення.

Виписка з протоколу, додержуватися регламенту, лишній раз, в любому випадку, іменно ця стаття, дві неділі назад, в повній мірі, підготувати заключення, по всякому поводу, підняти питання, саме по собі, на протязі року, умісно сказати, нанести урон, центробіжні сили, зробити виключення, дякую вас, і так дільше, опровергати повідомлення, лишати слова, (на зборах) , зложити повноваження, одобрити пропозицію, відмінити рішення, додержуватися тиші,

Елена Кротова

зайвий раз, у будь-якому випадку, два тижні тому, по будь-якому приводу, саме ця стаття, само по собi, доречно сказати, завдати шкоду, і так далі, спростовувати повідомлення, залишати слова, зняти повноваження, скасувати рішення

Юрий Касмынин

не дивлячись на нехватку коштiв

Алексей Куликов

перспектива на майбутнє

Екатерина Никишина

прийшло в голову