ОК
Оксана Красноярцева

Відредагуйте словосполучення

В останній час, повною мірою, в
порядку виключення, в сутках 24 години, в честь свята, в якості свідка, важлива
область національної економіки, ввести в склад ректората, взяти себе в руки,
ведучий інженер по технічному нагляду.

Aleksey Mantsurskiy

Останнім часом, повною мірою, в порядку виключення, в добі 24 години, з нагоди свята, в якості свідка, важлива область національної економіки, ввести до складу ректорату, узяти себе в руки, провідний інженер по технічному нагляду.

Иван Машкин

Тi ТЫ в своIм уме