Suv And

Завдання 2. Відредагувати словосполучення і речення. Зразок: укріплення дисципліни – зміцнення дисципліни.

Завдання 2. Відредагувати словосполучення і речення. Зразок: укріплення дисципліни – зміцнення дисципліни. На слідуючий день, увагу привернув самий веселий працівник, згідно наказу, дякувати Миколу, найбільш добріший, любе питання, добрий поступок, любима книга, включений монітор, не звертати увагу, проводити міроприємства, вірна відповідь, приймати участь, у різних областях науки, відносяться з розумінням, повістка дня, подзвонити вам, у випадку невиконання, об’єм роботи, спільне співробітництво, нові інновації, тези доповідів, на протязі десяти днів, при такій умові, економіст по професії, прийшло в голову, вибачаюсь, получили письмо, прислали по адресу, відчинити нову фірму, відкрити вікно, ми настоюємо на цьому рішенні ми договорилися з вами, Наталію Петрівна, Дмитро Степановичу, повідомити вас, висловити висновки, прийняти заходи, це складає 25 відсотків, із-за відсутності коштів, біля 5 тис грн, зробити послугу, це являється одною з причин, лишній, фотографія, при обговоренні, приступити до роботи, я рахую, що... , одобрити, службове положення, слідуючі помилки, зазначити наступне, до цих пір, ніякий, бувший співробітник, по крайній мірі.

Елена Бокова(Гришина)

підбігаючи до фінішу, нам аплодували глядачі.