Фёдор Факушин

Поможіть розвязати задачу з Кримінального права помогите решить задачу з Уголовного права Украини

Оводков, їдучи на закріпленому за ним вантажному автомобілі, під час руху заднім ходом з однієї вулиці на іншу не вжив усіх запобіжних заходів і наїхав на Матюшину, заподіявши їй легкого тілесного ушкодження. Внаслідок цього в останньої сталося запалення, некроз тканини правого стегна і сепсис, від якого вона через місяць померла у лікарні.

Оводков, уезжая на закрепленном за ним грузовом автомобиле, при движении задним ходом с одной улицы на другую не принял всех мер и наехал на Матюшину, причинив ей легкого телесного повреждения. Вследствие этого в последней произошло воспаление, некроз ткани правого бедра и сепсис, от которого она через месяц умерла в больнице.

Marina

Та шо там, бяда, бля, хде вапрос та иоптыть?