Игорь Гоцман

Помогите найти ссылки на литературу:

На одещині більшовики вперше захопили владу в січні 1918 року і утримували її до середини березня . Вони активно проводили пропаганду знищення "буржуазних класів"( у чому співпадали з анархістами і лівими есерами) , широко практикували різноманітні експропріації, реквізиції, контрибуції, тобто грабіж мирних мешканців за наказом місцевої більшовицької влади. В ці ж місяці були започатковані спеціальні установи терору: Бюро по боротьбі з контрреволюцією, Комісія по боротьбі з румунською та українською контрреволюцією.

Репресії наступного періоду становлення радянської влади на Одещині охоплюють середину квітня - другу половину серпня 1919 року. Більшовики та частини Червоної армії прийшли з радянської РосієЮ де з вересня 1918 року здійснювався червоний терор як офіційна політика більшовицького уряду.

Электрик В Вашем Доме73

"Реабілітовані історією" у 27 томах ­
.Одеська область книга перша -http://www.reabit.org.ua/files/store/Odessa.1.pdf

www.**reabit.**org.**ua/files**/store/**Odessa.1.**pdf (**убрать)
Серійне видання «Реабілітовані історією. Одеська область» є складовою
частиною всеукраїнської науково-документальної серії книг «Реабілітовані
історією» і присвячено дослідженню історії репресій на Одещині за часів ра-
дянської влади. В першій книзі розглянуто основні тенденції репресивної по-
літики у регіоні протягом 1918–1991 років, представлено численні архівні до-
кументи, спогади, біографічні нариси та статті про репресованих, інформацію
щодо пошуку місць масових поховань розстріляних тощо. Фотодокументи
розміщено чотирма вкладками між сторінками 112 і 113 (вступна стаття) , 336 і
337 (додатки) , 528 і 529 (документи) , 736 і 737 (місця розстрілів і поховань) .
В пам’ять про репресованих книга видається на благодійній основі та по-
ширюється безкоштовно. Призначається для науковців, викладачів, студен-
тів, краєзнавців і широкого читацького загалу.

© Одеська обласна редколегія «Реабілітовані історією» , 2010
© Одеський академічний центр МАН, 2010
© Академічний центр «Наука та освіта» , 2010
© Л. В. Ковальчук, Е. П. Петровський, упорядкування, 2010