Ал
Альпенгольд

Почему игрок "Шахтера" Ракицкий: не может играть за сборную бандеровцев?+

Tohir

Люди думали пошутить на первое апреля
но очевидно не рассчитали своего усердия
в придании правдоподобности и не ожидали,
что их шутка в заполитизированной атмосфере противостояния
будет принята за чистую монету.
-------------------------------
Захисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький заявив, що з радістю приїжджає у збірну України і не розуміє, чому в пресі з'являються повідомлення про його небажання грати за національну команду.

"Не знаю, хто і навіщо розпускає такі чутки. Я українець, і виступати за збірну своєї країни для мене честь. Так, я кілька разів не зміг туди приїхати. Але на те були вагомі причини, про які знали і клубний лікар, і лікарі збірної. Це зовсім не означає, що я не хотів грати. Якби лікарі мені дозволили, я б перший побіг готуватися до матчу. Так що моїх "доброзичливців" я попрошу взяти себе в руки і припинити намагатися облити мене брудом. Набридло вже читати цю маячню. Тему вважаю закритою", - сказав Ракицький.
http://footballtransfer.com.ua/ua/news-3...

Алексей

Я давно говорю,что единая украина это нежизнеспособная химера и будущего у нее нет(((

Ок
Оксана

Тут давеча написали, что это - первоапрельская шутка. А вдруг не шутка?:-)

Рустам

Это не шутка, а Ракицкий просто донецкое быдло, а не антифашист, он сам не знает чего хочет и обижается на всё что не так как он хочет..

Юл
Юлия

Если мучит ностальгия - чемодан - вокзал - Россия.
Про особый менталитет тоже порадовало :))