Maxim Belyakov

Как сказать на английском :

Мне сегодня приснился сон, в котором я гуляла с Джоном, мне с ним было очень хорошо. А на прощание я его поцеловала в щечку. Теперь я поняла почему он мне приснился, ведь у него день рождение, хотя я узнала это только утром )

Гулия

The dream in which I walked with John today dreamed me, to me with it it was very good. And at parting I kissed him on a cheek. Now I understood why it dreamed me, after all it has a birthday though I learned it only in the morning)