Анна Тихомирова

Помогите с командным файлом

Помогите пожалуйста сделать командний файл. Вот условие (правда на украинском) .

Створити командний файл, який забезпечує порівняння дискет.
Імена дисководів задаються параметрами. Забезпечити перевірку коду завершення команди і видачу відповідних діагностичних повідомлень. Врахувати, що при правильному завершені команди код завершення дорівнює 0. Якщо код дорівнює – 1 – у дискет різні формати, якщо код дорівнює – 2 – порівняння дискет перервано користувачем, якщо дорівнює – 3 – виникла помилка в/в.

Алексей

Переведи на нормальный язык - тогда помогу.

Я украинский знаю, но не настолько хорошо....))) )

Смотрю "Украина мае талант" и " Х-фактор"

Напиши мне на почту -- geo5400@mail.ru