Лада Ангел Курбанова

Нужны ответы на эти вопросы!

Електрична ємність. Конденсатори.
Сполучення конденсаторів в батарею.
Електрорушійна сила джерела струму. Зовнішня і внутрішня ділянки кола.
Опір провідників. Залежність опору від довжини, площі, поперечного перерізу і матеріалу.
Залежність опору провідника від температури. Надпровідність.
Закон Ома.
Послідовне і паралельне з'єднання споживачів.
Електропровідність газів. Види газових розрядів. Електричний струм в вакуумі. Вакуумний діод.
Електричний струм в електролітах. Електроліз. Закони Фарадея.
Електропровідність напівпровідників.
Електронно-дірковий перехід. Напівпровідниковий діод.
Магнітне поле. Графічне зображення магнітного поля. Магнітна індукція.
Магнітне поле прямого струму, кругового і соленоїда. Магнітна проникливість середовища.
Дія магнітного поля на провідник зі струмом. Сила Ампера. Однорідне
магнітне поле
Магнітний потік. Напруженість магнітного поля.
Класифікація речовин за їх магнітними властивостями. Властивості феромагнетиків.
Рух зарядів у магнітному полі. Сили Лоренца.
Явище електромагнітної індукції. Е. р. с. індукції в рухомих провідниках.
Досліди Фарадея. Величина е. р. с. індукції.
Напрямок індукційного струму. Закон Ленца. Закон електромагнітної індукції.
Явище самоіндукції. Е. р. с. самоіндукції. Енергія магнітного поля.
Коливальний рух та його параметри.
Гармонічні коливання. Графік гармонічних коливань.
Математичний маятник та його закони. Фізичний маятник.
Вільні і вимушені коливання. Явище резонансу.
Змінний струм. Діюче та амплітудне значення е. р. с. , сили струму, напруги.
Індукційні генератори.
Індуктивність і ємність в колі змінного струму. Закон Ома.
Винайдення радіо. Найпростіший радіоприймач. Радіохвилі. Поширення радіохвиль. Радіолокація.
Передача електричної енергії. Трансформатор.
Перетворення енергії в закритому коливальному контурі. Електромагнітні коливання. Формула Томсона.
Одержання незатухаючих електромагнітних коливань. Відкритий коливальний контур.
Розвиток уявлень про природу світла.
Швидкість світла. Оптична густина середовища.
Оптичні явища на межі розподілу двох середовищ. Закон відбивання. Поперечні та повздовжні хвилі. Швидкість поширення хвиль. Параметри хвиль. Властивості хвиль.
Закон заломлення світла. Явище повного відбивання. Плоске дзеркало.
Інтерференція світла в тонких плівках. Кільця Ньютона.
Явище дифракції. Дифракційна решітка.
Явище дисперсії. Кольори тіл.
Спектри і їх види. Закон Кірхгофа. Спектральний аналіз.
Тиск світла. Досліди Лебедєва.
Теплова та хімічна дія світла.
Явище фотоефекту. Закони фотоефекту.
Будова атома по Бору. Випромінювання і поглинання енергії атомами.
Експериментальні методи реєстрації заряджених частинок.
Постулати Ейнштейна. Відносність понять довжини, проміжку часу, маси.
Формула додавання швидкостей. Формула Ейнштейна.
Відкриття природної радіоактивності. Види радіоактивного випромінювання.
Ядерна модель атома. Ядерні сили. Енергія зв'язку атомного ядра.
Перетворення хімічних елементів. Ядерні реакції.
Поділ важких атомних ядер. Ланцюгова реакція. Ядерний реактор.
Поняття про термоядерний синтез. Термоядерна реакція. Енергія Сонця і зірок.
Біологічна дія радіоактивного випромінювання. Одиниці радіоактивності. Радіоактивні ізотопи та їх використання.

Милашка Исаева

Пиши на великом и могучем