Александра Курбатова

помогите( Чому повість Г.Тютюнника "Климко" названа автобіографіною?

Светлана

Григор Тютюнник. "Климко" - Образовательный Форум Украины
www.forum.vipdnevnik.com/viewtopic.php..... -Перевести эту страницу
Григір Михайлович Тютюнник народився 5 грудня 1931р. в с. ..йому залишитись у тітки Марини, яка так вмовляла його стати її названим сином? ..Ніжним ліризмом пройнята і його автобіографічна повість «Климко», у якій він ...