Светлана Кособокова

Повість О. Кобилянської "Земля". Допоможіть!!!

Коли вперше він вчинив тяжкий гріх? Як зреагувала марійка на цей вчинок? Чому не покарала Саву?
Порівняйте цей епізод з епізодом з ровану "Хіба ревуть воли, як ясла повні", коли Чіпка виколупав намальованому на іконі Богові очі. Що в цих епізодах спільного?
Розкажіть будь ласка.. . І якщо не важко то дайте уривок з твору)) ) Дякую

Александр Сухарев

Могу только посочувствовать. Сама читала этот бред в школе, ничего в голове не осталось кроме мысли о том, что эту писанину - перечитывать не стоит. Хоть бы хотела ответить - не помню, выветрилось все. От чтения "земли" вообще выть хотелось.