Аида Турсуналиева

чи потрібно переоформляти документи права власності на будинок при зміні прізвища (у зв'язку із заміжжям) ?

Підскажіть, будь ласка, чи потрібно переоформляти документи на право власно будинку та землі, якщо вони оформлені на моє дівоче прізвище, а наступного місяця я виходжу заміж і змінюю своє прізвище на прізвище чоловіка?
Дякую.

Kattabek Gaffarov

Вам придется начиная с паспорта изменять фамилию в документах. Поэтому, вы, во все инстанции пойдете и подадите заявления с копией свидетельства о бракосочетании и вам везде на документах поменяют фамилию.