Евгения Ванькаева

Хімія! ! Практична робота! Поможіть розв*язати!!!

Срочно!!! !
1.У пронумерованих пробірках містяться: а) розчин глюкози; б) розчин білка; в) розчин оцтової кислоти. Визнач ці речовини. 2.Доведи, що поліетилен- термопластичний матеріал. Результати дослідів підтверди, де це можливо, рівняннями реакцій! У пронумерованих пробірках містяться: а) розчин глюкози; б) розчин білка; в) розчин оцтової кислоти.
Визнач ці речовини.
2.Доведи, що поліетилен- термопластичний матеріал. Результати дослідів підтверди, де це можливо, рівняннями реакцій!

Юл
Юлия

Если срочно - придется, Лиля, пробовать содержимое пробирок, предварительно понюхав. А полиетилен - нагреть и он расплавится.