Анна Бондаренко

Жанр, проблематика та символіка твору Подорожній, коли ти прийдеш в Спа... Очень нужно. Очень нужно

Сергей

Головна проблема твору - "людина на війні", людина звичайна, проста, рядова. Белль ніби навмисне не дав своєму героєві імені, позбавив його виразних індивідуальних ознак, підкресливши індивідуальний характер образу.

Герой, потрапивши у свою рідну гімназію, спочатку не впізнав її. Цей процес відбувається ніби в кілька етапів - від впізнання очима до впізнання серцем.

http://pidruchniki.ws/13331222/literatura/svoyeridnist_kompozitsiyi_simvolika_opovidannya_bellya_podorozhniy_