Лёшка Иванов

Очень срочно, помогите по химии!

Який об'єм азоту (н. у. ) виділиться в результаті згоряння метиламіну об'ємом 20 л, що містить 2% домішок (9,8 л)
2.Яку масу шестиатомного спирту сорбіту можна одержати в процесі відновлення глюкози масою 1 кг Масова частка виходу становить 80% (808,89 г)

Михаил Коршунов

задача только для представителей украины видимо ничегошеньки не понял какие там "домішок"-дом что ли? гг