Sex

Помогите расслышать слова

Здесь ссылка на аудиофайл - [ссылка заблокирована по решению администрации проекта] (на файлообменнике запросят пароль - 111)
- I’ve brought my car in for repair.
-Ok. Leave it here and will take care of it. What’s the trouble?
-There are various things. Some serious some not so serious…………………………………..…. The ………… box is really bad. ………………....
-Yes, it doesn’t sounds serious.
-………… And a radio areal doesn’t work.
-You main need a new areal. They ………… quickly.
-But it’s only three years old.
-You can’t gets ………………... So if one………………, you have to have a new areal.
-I see… And would you repair the spare wheel? The air comes out.

Денис Котов

ссылка появится - помогу!