Йц
Йцукен

Сайт блокируется, что делать

Пишет вот это: It looks like you have Adblock or other ad blocking software enabled. In order to keep the content of this website free we must display advertisements on it. If you want to view the content of this website the author wishes that you disable Adblock or any other ad blocking software you may have before browsing the website. This message will go away once the software is disabled.
How to Disable Adblock:
On the browser you're using, find and click on the red ABP icon, and check/tick 'Disable on ilix.in' or 'Don't run on pages on this domain'. Click the "Red Cross" button below.
Программы Adblock нет. Подскажите, что делать. Раньше могла попасть на сайт, а сейчас вот это вылезает. Спасибо

http://ilix.in/ Uk0fg вот эта ссылка блокируется (убрать пробелы)

Юлия Влодавская

Ну отключть адблок надо в барузере! А лучше исключение поставить к этому сайту. Если не помогло, почистите браузер!

Дима Коломойцев

Оно требует тебя отключить блокировщик реклам, что ты продолжил (а). Ведь рекламы это доход.