Алексей Стыкин

перевести на англ. я люблю кататься на машине по ночному городу, особенно в праздники потому что включают иллюминацию.

Василий

I love to cruising around the city at night, especially on holidays because switches on the illumination.

Ва
Василий

I like driving through the town/city at night, especially during holidays when festive illuminations are on.