Максим Жупиков

Помогите решить задачу. Пожалуста кто может. Буду очень благодарна.

Акціонерне товариство "Славутич" повинно було заплатити товариству з обмеженою відповідальністю "Колос" 75000 грн. за отримані товари. Строк давності на стягнення цієї суми закінчувався 14 жовтня 2004 року. 29 листопада 2004 року бухгалтерія АТ "Славутич" перерахувала товариству "Колос" вказану суму. Через деякий час в АТ"Славутич" було виявлено що 75000 грн. сплачені після закінчення строку позовної давності. У звязку з цим АТ "Славутич" предявив в господарський суд позов про стягнення з товариства "Колос" неправельно сплаченої суми.
Які наслідки закінчення позовної давності у відносинах між юридичними особами???

Евгений Крайнов

я русский бы выучил только за то,
чтоб им задавать вопросы