Костя П

Помогите решить задачу, пожалуйста! Право! буду очень благодарна

Громадянин В. Помер. На спадок претиндують діти В-Роман і Наталія, а також рідний брат В і дружина від першого шлюбу Олена (дружина померла за 5р до смерті В). Хто буде спадкувати? Обгрунтуйте свою відповідь

Гражданин В. Помер. На наследство претиндують дети В-Роман и Наталья, а также родной брат В и первая жена Елена (жена умерла за 5р до смерти В) . Кто будет наследником? Обоснуйте свой ​​ответ

Евгений Шмендель

по русски написала бы