Наталья Игумнова

Че чувак от меня хочет

-Music is so cool. в ответ
-Sure is. By the way track 2 is actually called "Maniac" not "Manic", that's beer for you! Can you edit the video description please Anthony plus a name check for my lyrics listing would be nice, took me at least 20 mins lol, 80s forever! 😉 в ответ
-Of course -not. Second is not my favourite. You are mistakes. Cool but i am not the author of video в ответ
-Yeah I no sorry I was replying to you with "Sure is" and the rest was for the poster of the video. Anyway I'll listen to 80's music any day of the bloody week mate! 🙂 в ответ

Сергей Тулайкин

- Милорд, вонтаю ай ту ю один квесченз задать: ху ю ты такой есть итыз?