Людмила Ковалева

Помогите Вот такое будет на контрольной работе Єто з учебника Корнес Алла Іллівна, Бабенко Світлана Павлівна 6 класс

1)СРОЧНО ПЛИЗ Розвязати задачу за допомогою рівняння
За першу годину учень виконав 1/2 домашніх завдань за другу 0,6 решти у скільки разів частина завдань виконана за 1 годину більша від виконаної за 2 годину

2)СРОЧНО ПЛИЗ Розвязати задачу за допомогою рівняння
Круг поділено на 3 сектори градусна міра першого сектора становить 25/36 повно кута а міра другого 38%
кута першого сектора. Обчислити градусну міру 3 сектору

я не ленюсь а просто не понимаю помогите пожалуйста

Ль
Львёнок

Градусная мера первого сектора 360/36*25=250 градусов
Второго 250*0,38=95 градусов
Третьего 360-250-95=15 градусов

Артем

3. Круг поділили на три сектори. Градусна міра першого сектора 1320, а другого на 580 більше. Знайдіть градусну міру третього сектора. помогите