Ирина Федотова

Невелике висловлювання

Допоможіть будь ласка скласти невеликий роздум на тему: Учому головна причина втрати українцями незалежності? Наскільки дана проблема є актуальною сьогодні?(П. Куліш, Чорна рада)

Шалбуров Алексей

Головна проблема - УкраЇна стала об*єктом експансії сильної Російскої держави, протистояти якій можно було лише об*еднанними силами, може що й вишло би.
Але отої самої єдності й не було, тому й втратила Україна свою автономію в межах Російської імперії і не змогла видертись з міцних обіймів північного сусіда й за сумісництвом - старшого брата.
А сьогодні ця проблема актуально рівно настільки, наскільки Україна поділена на конфронтуючі табори, які розтягують країну на шматки - хто на Захід, хто на Сход, заважаючи народу згуртуватися для відстоювання своїх інтересів.
Як вже показала исторія - не можна на чужій спині в рай в*їхати.
Не прийде добрий дядько ні з Східу, ні з Заходу і рай не побудує, а якщо й прийде, то тільки з ціллю задовольнити власні інтереси - тільки самі об*еднанними силами, переставши сваритися й размежовуватись, усвідомивши, що ми - одна нація і у нас у всіх спільні інтереси