Alex

У посудину, яка мiстить 3 кг води i 2 кг льодупри температурi 0 градусiв, впускають водяну парупритемпературi 100.

У посудину, яка мiстить 3 кг води i 2 кг льодупри температурi 0 градусiв, впускають водяну парупритемпературi 100. Пiсля того, як весь лiд розтанув, у посудинi встановилася температура 70 градуса. Визначте масу водяноi пари.

Андрей

поглянь- тут вирішено таке саме завдання, лише числа інші

http://otvet.mail.ru/question/50488066

Сергей

Ти з такою поштовою адресою на МЕЙЛ РУ маєш зухвалість звертатися? Зараз одержиш відповідь!!!