Илья С

Помогите найти классну рок музыку

Что-то в этом стиле Rise Against – Prayer Of The Refugee Rise Against – Help Is On The Way Thousand Foot Krutch – Phenomenon Disturbed – Decadence Disturbed – Down With The Sickness Anberlin – The Feel Good Drag Anberlin – The Runaways Linkin Park – Points Of Authority Linkin Park – Forgotten Skillet – Hero

Вероника

послуш Adept-The-Ballad-of-Planet-Earth -----------Celldweller_-_Birthright_(Birthwrong_Remix_By_Blue_Stahli)-----------metro_station_-_control----------Egypt Central - Over And Under-------------B-Complex - Beautiful Lies (Rap Mix)---------david guetta_-i_can only imagine------------------mgmt time to pretend-----------Celldweller_-_Eon-------Nirvana_-_Smells Like Teen Spirit----------Disturbed -Sekred lie