Takhir Vildanov

чи можна в лицемірному суспільстві бути не лицеміром? обгрунтуйте свою відповідь)

Ваня Бахмутов

Этот сайт русский.

Поэтому пишите в дальнейшем на русском языке.

Или переходите на ваш украинский сайт.

Галчёнок Лисина

Можно больше молчать.

Ru
Rufat

Можливо. Дуже часто правду не хочуть чути, з цього і причина. Тому стараюся дотримуватися слів У. Черчеля-не сказати всю правду-зовсім не те, що брехати...

Валера

можна. але буде дуже важко жити з цим. якщо людина готова піти проти устоїв суспільства, кинути йому виклик, відчуває сили протистояти-чому би й ні?зрештою, знаходяться і зараз люди, які живуть без лицемірства, таких сприймають за диваків і кажуть що вони не вміють жити.