Лена

Разберите юридическую ситуацию

Під час перевірки заяви про вчинення злочину працівниками районного відділу внутрішніх справ було встановлено, що 13-річний Сиротинець проник через вікно магазину і викрав непродовольчих товарів на суму 5 тисяч гривень. Начальник районного відділу, враховуючи вік хлопця, відмовив у порушенні кримінальної справи.
Чи є правомірними дії начальника районного відділу? Чи підлягає Сиротинець юридичній відповідальності? Хто відшкодує заподіяний збиток?

Даниил Марченко

во первых это русскоязычный ресурс а во вторых нужно обратиться в прокуратуру и они объяснят что делать дальше.