Альфия Саитова

1. Громадянка Т. працювала у хлібопекарні контролером якості готової продукції. 10 березня 2001 р. , директор попередив ї

помогите решить задачу по праву! буду оч признателен

1. Громадянка Т. працювала у хлібопекарні контролером якості готової продукції. 10 березня 2001 р. , директор попередив її письмово про наступне звільнення з 10 квітня 2001 р. у зв’яз¬ку зі скороченням чисельності працівників, оскільки на підпри¬ємстві ліквідується відділ, в якому Т. працює. 1 квітня 2001 р. Т. звернулась до директора із заявою про надання їй відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами з 2 квітня 2001 р. і про випла¬ту відповідної допомоги. Директор хлібопекарні роз’яснив пра¬цівниці, що відпустку їй буде надано, а допомогу по вагітності і пологах буде виплачувати орган соціального захисту за місцем проживання, оскільки вона попереджена про майбутнє вивіль¬нення, а отже, внески на соціальне страхування на неї вже не сплачуються.
Хто підлягає загальнообов’язковому - соціальному страхуван¬ню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності? Який поря¬док сплати внесків на цей вид страхував л? З яких коштів буде виплачуватись допомога у зв’язку з вагітністю і пологами? Чи правильно відповів директор?

Александр Астахов

Я русский бы выучил только за то,
чтоб им задавать вопросы

Irinka Gosteva

счастье