Наташа Демьянова

Кто небудь может объяснить что тут надо делать? ENG

Please, CHOOSE TWO PRODUCTS and WRITE some 200 -250 words creating the product profiles, DESCRIBE the products you have chosen and compare the products (or services) based on the five factors of price, place (distribution), promotion, brand loyalty of consumers, purchase behavior of consumers.

Александра Яковлева

Выберите 2 продукта и напишите 200-250 слов, опишите продукт, который выбрали, по 5 показателям: цена, место, продвижение, лояльность покупателей, поведение потребителей.