Liliya Kamenchuk

Чем можно распознать математические формулы?

Уж больно много нужно печатать этих формул... Есть устанвовленый FineReader 11 Professional Edition ну что-то с формулали он у мя не ахти.. . Например

вот что распознал FineReader

10.2.5 Розрахунок штуцерів апарату

Діаметр штуцера для вводу розчину, що надходить на регенерацію можна визначити з рівняння безперервного потоку [10 | :
К = 0,785-d2-W; d = J=1,13./—,
VO,785-W Ш ■ '
де W швидкість потоку, м/с;
Рекомендована швидкість потоку для рідини 2-5м/с [10]. Приймаємо W= 5 м/с.
о
10.2.6- об’ємна витрата розчину, що надходить на регенерацію, м7с.
З матеріальних розрахунків визначаємо, що V=3787 м'/год Розрахуємо діаметр штуцерів для входу розчину, що надходить на регенерацію становить:
S787
сі = 1.13Л;— - = 0.518-м V3600-5
Приймаємо стандартний діаметр штуцера для входу розчину, що надходить на регенерацію d = 500 мм.
Розраховуємо діаметри штуцерів для виходу регенерованого розчину.
о
Кількість глубокорегенерованого розчину У1=451,5м /год Швидкість потоку W= 3 м/с.
Діаметр штуцера для виходу глубокорегенерованого розчину становить:
d = 1,13= 0.26м
10.2.73600•з
Приймаємо стандартний діаметр d = 300 мм.
о
Кількість груборегенерованого розчину Уг=3335,5 м /год Швидкість потоку W= 5 м/с.
Діаметр штуцера для виходу груборегенерованого розчину становить: J ПХ\^ -0.298,и
3600-5
Приймаємо стандартний діаметр d = 300 мм.

Татьяна Телегина

Мой опыт

Рапознавал формулы Файным, принудительно задавая выделенной области тип "Рисунок", потом перенабирал Эквейшеном в Ворде.

Сергей Попов

Увы, ничем. Придётся ручками набирать.