Кристина Плечко

посоветуйте что можно сыграть на электрогитаре типа metallica master of puppets

Р Сабиров

http://www.youtube.com/watch?v=elvHtAf7IXc
Crazy Train (Ozzy Osbourne), The Number of the Beast (Iron Maiden), Cowboys from Hell (Pantera), Electric Eye (Judas Priest), Angry Again (Megadeth), Still of the Night (Whitesnake), Running with the Devil (Van Halen), Enter Sandman (Metallica), Ace of Spades (Motörhead), Iron Man (Black Sabbath), Rock you like a Hurricane (Scorpions), plus Sweet Child o' Mine (Guns N' Roses)..
да что угодно можно, хоть гангнам стайл.