Ан
Ангела

слова подяки батькам на випуск

Той, хто дарує нам в тій країні тепло і ласку найбільш дорогою у світі людина - Мати. Це вона береже, пестить, ростить свою дитину. Її любов має початок і не має кінця. З давніх часів люди славили материнську любов, низько схиляючи голову перед світлим її помислом. Не дивно, що в усній народній творчості існує безліч легенд про матерів. Одна з них розповідає про те, як троє братів будували фортецю і ніяк не могли її закінчити. Аж ось вищий голос їм сказав, що в стіну необхідно замурувати того, хто перший принесе їм сніданок на наступний день. Старші брати попередили своїх дружин, а молодший нічого не сказав. Другого дня дружина найменшого брата годувала немовля. А мати збиралася нести сніданок. Невістка зупинила її, віддала немовля і пішла. Обняв найменший брат свою дружину і віддав мулярам. Спочатку вона подумала, що з нею жартують. Але потім, коли все зрозуміла, почала просити, аби їй залишили два віконечка: одне для грудей, щоб годувати малюка, поки він підросте, а друге для очей, щоб бачити його. Так жила вона рік, поки вигодувала немовля, а потім скам’яніла. Тільки мати нічого не пошкодує для своєї дитини. Вона віддасть заради нього все: і здоров’я, і силу, і навіть життя.

Цими словами, я дякую тобі мамо за всі недоспані ночі, за всі нерви, які я псувала тобі , за всі мої витівки, за прогуляні уроки, мамо, за все…

Nadyusha Belaya

Аж ось, меж це ве, кака так житя?... Сайтом обозналась? Здесь Русские. Пиши внятно и понятно. "як псувала" куда псувала, в како место?...:)))

Евгения Мордакина

Оставим знаки препинания в стороне. Давайте по содержанию.
Первое предложение вообще о чем? Члены предложения совершенно не согласованы - вообще ничего не понятно. Переделывайте. (В переводе на русский звучит так: "Тот, кто дарит нам в той стране тепло и ласку самЫМ дорогим в мире человек - Мать" - просто жесть! )
Если Вы собираетесь читать это вслух, то пишите речь более простыми предложениями: сложноподчиненные и сложносочиненные на слух тяжело воспринимаются. Никто слушать не будет, кроме вашей мамы.
Да, и притча какая-то бредово-траурная: уж извините. Такое впечатление, что это не поздравительная, а похоронная речь.

А Владислав Ухов демает, что он остряк - что тоже удручает. Такой большой дядька, а фигней страдает.

Maria Tolkacheva

всё это хорошо, но сайт МАЙЛ. РУ)))

Marija Kartal

не, лучше спевати, чем это читати