Александр

как попросить у родителей 40 гривен срочно надо уже завтра!!

Катерина Базанова

Примерно так:
Улюблені мої батьки! Я знаю, що ви у мене єдині, що тільки вам я можу звернутися з будь-яким проханням, якою б вона не була, і з простим питанням, і зі складним. І я впевнений на всі 100%, що ви зрозумієте, порадите і підкажете, а іноді - і допоможете. Не хотів би вас лякати, нічого страшного не сталося, але не могли б ви мені терміново позичити 40 гривень. Поки не можу сказати для чого, але якщо ви ввійдете в моє становище - буду дуже вдячний. Дякую мої рідні!

Главное - актерского мастерства по-больше, слезных и трагических ноток в голосе и на украинском языке!!!! Победа обеспечена! Как по мне, я бы дал не только 40, а 100. Без вопросов))))))

Наталья Бахвалова

Этому учятся годами а ты хочешь за раз научиться!

Светлана Ермолаева

"Родители, пожалуйста, дайте мне 40 гривен. Срочно надо! " - вот так. Или на украинском.

Мария Кабанова

скажи, что задолжал своему дилеру или импресарио