Евгения Авшалумова

Как будет эта фраза на английском? Если я не пойду сейчас спать, завтра в аэропорту я буду как зомби

А"
Андрей ""

If I don't go to sleep now, tomorrow, at the airport, I will be like a zombie.

Тимур-Carleone

Do not forget to take your passport, ticket, and vodka in the cabin

Дмитрий Пахомов

i wanna suck your big cock tomorrow in a zombie airport

Лена Евтихова

If I don*t go to sleep right away, I will be very much like zombie at the airport tomorrow.

Svetlana Starikova

If I don`t go to bed right now, I`ll be like zombie at the airport tomorrow.