Нурзат Алымкулова

Не отправляются сообщения из почты, что делать ?

MDaemon Delivery Status Notification - [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
--------------------------------------------------------------------------

The attached message had PERMANENT fatal delivery errors.

After one or more unsuccessful delivery attempts the attached message has
been removed from the MDaemon mail queue on this server. The number and
frequency of delivery attempts are determined by local configuration.

--------------------------------------------------------------------------
YOUR MESSAGE WAS NOT DELIVERED TO ONE OR MORE RECIPIENTS
--------------------------------------------------------------------------

Dg
Dguliss

может такого адреска не существует в природе?
создай мир и войди в него..