Святослав Астахов

Где в Украине есть sigue global servises limited? Помогите пожалуйста

Ти
Тимур

Intercomp Global Services була заснована в США, в СНД компанія працює з 1994 року, офіс в Україні, в Києві був відкритий в 2007 році. Наша компанія стала першим професійним постачальником бухгалтерських і кадрових послуг на ринку СНД. Сьогодні ми є визнаним лідером в галузі бухгалтерського та кадрового аутсорсингу в цьому регіоні, про що свідчать результати багатьох незалежних досліджень ринку.