Денис Полоротов

Мне понравилась одна песня, но названия я не знаю

Там все врем повторяется : ла ла ла ла ла (короткая пауза) ла ла ла ла ла ла ла, ла ла ла ла ла (короткая пауза) ла ла ла ла ла ла ла. но есть и английские слова

Ve
Vegas

Atc - Around the World ? 😃

The kisses of the sun - Were sweet I didn't blink
I let it in my eyes - Like an exotic drink
The radio playing songs - That I have never heard
I don't know what to say - Oh not another word

Just - la la la la la - It goes around the world
Just - la la la la la - It's all around the world
Just - la la la la la - And everybody's singing
La la la la la - And now the bells are ringing

La la la la la - la la la la la la la - la la la la la - la la la la la la la

А ещё на неё группа Naked Road The Block офигенный кавер делала, всем любителям рока советую его послушать! 🙂

Иван

Beatles "Ob La Di", Ottowan-"Sha-lalalala"

Юл
Юлия

Ты прочитай свой вопрос и подумай... хотя еще раз напой мотив 😃

Настенка

УУУ, так каждая третья песня такая